Hakkımızda

Çocuklarımızın gelişmesine uygun bir eğitim ortamı hazırlamak, bu gelişimin okulda, ailede ve çevrede en iyi şekilde devam etmesi için gerekli katkıları yapmak için öğretmekteyiz.

Çocuğun kazanacağı temel beceri, anlayış ve tutumların tüm eğitim sürecini önemli ölçüde etkileyeceğini bilerek sorunları belirleyip çözüm üretmekte, kurulduğumuz günden bugüne merkezimiz, yaşıtlarından farklı özelliklere sahip olan birçok çocuğa ve aileye hizmet vermekteyiz.

Özel Tarsus Güneş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak tüm bu hizmetlerimizi büyük bir aile olarak sizlere sunmaktayız. Ailemizde kurum yöneticileri ile birlikte, psikologumuz, fizyoterapistlerimiz, zihinsel engelliler, işitme engelliler ve görme engelliler öğretmenlerimiz, okul öncesi öğretmenlerimiz, usta öğreticilerimiz, servis annelerimiz, servis şoförlerimiz ve hizmetlilerimiz bulunmaktadır.
Sunulan hizmetlerin yanında çocukların eğitimine destek olarak sinema odamız, takı tasarım atölyemiz, basketbol, voleybol ve futbol sahalarımız ve olimpik trambolinimiz
bulunmaktadır.

Daha ayrıntılı bilgi için kurumumuzu ziyaret edebilir ya da telefonla ulaşabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Biz; farklı özellikteki bireylerin toplumun beklediği rolleri gerçekleştirebilmeleri ve tam katılım sağlayabilmeleri için gereksinim duydukları eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini kusursuz karşılar, ailelerinin yaşadıkları psikolojik süreçlere bilgimizi ve deneyimlerimizi onlarla paylaşarak destek sağlarız.

VİZYONUMUZ

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kendini geliştiren, araştıran, uzman eğitimci kadrosu, güler yüzlü, samimi personeli, şık, modern ve ihtiyaca göre düzenlenmiş eğitim sınıflarıyla özel eğitime yeni bir anlayış kazandırmak amacıyla hizmete açılmıştır.